Co Vám můžeme nabídnout

Pokud potřebujete něco, co jste mezi našimi produkty nenašli, nevadí. Pokud by mělo jít o nějakou kombinaci, také nejde o žádný problém. Stačí napsat, zavolat nebo se stavit osobně.

Digitální tisk

Rychlé řešení pro malé náklady

Technologie vhodná pro tisk menšího počtu kusů, kdy se každý arch tiskne samostatně. Potřebujete 1000 vizitek? 500 letáčků? 100 certifikátů? 10 fotek? Žádný problém. Vytisknout se dá třeba jen jediný arch.

Ofsetový tisk

Ideální řešení pro velké množství

Desetitisíce etiket či letáků, velké množství vizitek po změně vizuální identity, stovky brožur s Vaší nabídkou? Ofsetový tisk poskytne cenově výhodné řešení při tisku velkoobjemových zakázek.

Velkoplošný tisk

Když potřebujete být vidět

Někdy je třeba banner, rollup, nebo plakát větších rozměrů. V tu chvíli je nejlepší využít velkoplošný digitální tisk, který umožňuje výrobu v potřebné velikosti. Tisk je možný od jednoho kusu.

Knihařské zpracování

Výsek, tvarový ořez, vazba, kompletace...

Všechny naše zakázky prochází knihařským zpracováním. Ať je to prostý ořez, zušlechtění laminací či výsek do tvaru. Máme široký výběr raznic a spolupracujeme i s jejich výrobci pro dosažení nejlepších výsledků. Zpracováváme též šití brožur V1.

Výroba razítek

Nové razítko, nebo jen výměna štočku

Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou razítek, víme co bude fungovat a co ne. Razítka umíme vyrobit tak, aby byl otisk k Vaší spokojenosti. Dokážeme vyrobit i vícebarevná razítka. Je možné vyrobit zcela nové razítko, nebo vyměnit štoček a polštářek ve starším strojku.